O nás

Portál CestaSNP.sk bol založený dvojicou slovenských študentov, ktorí spoločne cestu hrdinov SNP zvládli ešte v roku 2006. Po absolvovaní prechodu padlo rozhodnutie založiť portál a zverejniť všetky skúsenosti a vedomosti na jednom mieste. Keďže takýto komplexný zdroj informácii o tak špecifickej túre, akou Cesta hrdinov SNP rozhodne je, na slovenskom internete chýbal.

Na začiatku bol projekt cestasnp.profitux.cz, ktorý fungoval ako studnica nazhromaždených informácii a za 3 roky svojej existencie portál prechádzal rôznymi úpravami, avšak nespĺňal koncept moderného internetového portálu, ktorého obsah si vytvárajú užívatelia sami. Až nakoniec koncom roka 2009 sme sa pustili do vytvorenia nového portálu. Tak sa rozbehol projekt CestaSNP.sk, ktorý bol oficiálne spustený v apríli 2010 po mesačnej testovacej prevádzke.

Nový moderný portál CestaSNP.sk Vám prináša množstvo spôsobov ako zdieľať svoje skúsenosti z hôr, vyjadriť podporu niekomu, kto sa na cestu vydáva, či si dokonca nájsť parťákov na absolvovanie Cesty SNP.

 

Našimi hlavnými cieľmi sú:

Rozšírenie povedomia o Ceste hrdinov SNP

Zdieľanie informácií o ceste a všetkého s ňou spojeného

Vytvorenie komunity nadšencov Cesty hrdinov SNP

Motivovať turistov aby sa na trasu vydali

Plánovanie akcií a ciest (hlavne cesty hrdinov SNP)

 

Príjemnú zábavu a nájdenie všetkých potrebných informácií praje

Ladislav Cicoň (Hasty) & Jakub Soľanka (Solinko). {nomultithumb}

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *