Tracky z GPS na stiahnutie

V tomto článku budú uverejňované všetky GPS tracky Cesty hrdinov SNP od našich čitateľov, ktorí sú ochotní sa o ne podeliť s ostatnými. V tabuľke sú usporiadané podľa dátumu vytvorenia, najnovšie sú radené ako prvé. Všetky súbory pred pridaním skúšame na GPS Garmin Oregon 450 a v aplikácii MapSource.

Ak sa chceš podeliť so svojim trackom Cesty hrdinov SNP z GPS prístroja kontaktuj nás pomocou formuláru Kontakt alebo emailom na info(zavináč)cestasnp.sk

 

Jednotlivé súbory môžeš stiahnuť kliknutím pravým tlačítkom myši na obrázok GPX, a výberom možnosti Uložiť odkaz ako (Save link as). Odporúčame si track skontrolovať na mape, jeho tvorcovia mohli putovať aj mimo značené chodníky.

V prípade akýchkoľvek pripomienok je otvorená diskusia pod článok.

Dátum
NázovPopisStiahni

aktuali.

6.2016

Dukla – Devín

Freemap.sk

Aktuálne časť Devín – Pod Kykulou.

Vyexportovaný log z Dukly na Devín z Freemap.sk. V prípade ak by ste našli ďalšie chyby, napíšte prosím do diskusie pod článkom. Log bol vytvorený pomocou GPS-iek užívateľov freemapu a bude pravidelne aktualizovaný. Stači sledovať tento článok.

©2011 OpenStreetMap, Freemap Slovakia. Uverejnené pod licenciou CC-BY-SA 2.0.

Stiahnuť .gpx

4.2011

Bankov –

Štós kúpele

Track Volovských vrchov (Bankov – Štós kúpele) z jarného prechodu.

Stiahnuť .gpx

11. 2010Dukla – KysakŠel jsem po značce v terénu, nikoliv podle GPS. Jedna odbočka navíc je k dřevěnému kostelíku v Medvedie. Druhá odbočka mimo trasu vede k Vojenskému cintorínu za Zborovem. Průchod Bardějovskými Kůpelemi je mimo značku. V Bardějově krátká odbočka na náměstí. Za Malým Šarišem jsem bloudil a šel mimo značku. Před vesnicí Lubovec jsem ztratil značení, na které jsem se vrátil ve vesnici. Žádné jiné záludnosti ve zveřejněné trase nehledejte.

Stiahnuť .gpx

{source}
<p>
{/source} – zahlasujte za článok na vybrali.sme.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *