SKRZ

Jakub ide skrz Slovensko

SKRZ

Od pondelka budeme mať možnosť sledovať Jakuba na zaujímavej ceste, ktorú nazval SKRZ – Pešo skrz Slovenskom a tá skutočne vedie naskrz celým Slovenskom. Zo Záhorskej Vsi až do Novej Sedlice a samozrejme cez tie najzaujímavejšie a najkrajšie miesta. Jakub privíta aj spoločnosť a bude rád ak sa mu niekto ozve. My ostaní sa budeme musieť uspokojiť s možnosťou sledovať Jakubov postup na CesteSNP.sk a freemap.sk cez LIVE sledovanie.

 

Prečo skrz Slovensko?

A prečo nie? Málo ľudí trávi dovolenky na Slovensku, a keď už, zavrú sa na týždeň do aquaparku. Čo tak vyskúšať niečo záživnejšie a prospešnejšie?

Výlet autom by sa predražil, vo vlaku by sme nachytali rôzne choroby, v autobuse by sme sa zbláznili. Spoľahneme sa teda na vlastné nohy okrem pár úsekov kde využijeme dopravné prostriedky, aby sme to stihli a trasu prejdeme pešo. Z celého tripu si odnesieme nespočetné množstvo zážitkov a skúseností. Všetko zachytíme na kameru a napokon možno vznikne filmový trhák. Pre tých, čo preferujú písanú formu, pravdepodobne pripravíme e-book.

SKRZ v skratke

  • 17 dní plných pohody na krásnej túre
  • Množstvo kvaltiných fotografií
  • Ideálna diéta
  • Zo získaných záberov vyrobíme film
  • Zážitky pretavíme do písanej e-book podoby

 

O trase

Jakubova mapa

Trasa vedie zo Záhorskej Vsi až po Novú Sedlicu (Kremenec), čo sú dva od seba najviac vzdialené body. V rámci tejto “prechádzky” navštívime miesta ako: Hrad Červený kameň, Smolenický zámok, Čachtický hrad, Hrad Beckov, Čičmany, Terchová, Lomnický štít, Košice, pár rozhľadní, známych vrchov a mnoho iného…

Kontakt

Ak Ťa zaujal nejaký úsek, alebo nebodaj celý výlet, máš otázky, alebo chceš len jednoducho pokecať, ozvi sa mi na jzilincan@gmail.com, alebo na tel. 0914 108 334. Takisto ma nájdeš na Facebooku. A všetko ďalšie nájdeš na webe SKRZ

{jcomments on}

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *