GPS databáza

Dnešný svet poskytuje podstatne viac možností navigácie, ako tomu bolo v minulosti. V súčasnosti je množstvo turistov  vybavených GPS prijímačmi, ktoré sa dajú zohnať aj za prijateľné sumy a dajú sa ľahko strčiť do vrecka. Preto sme sa rozhodli zaradiť na tento portál aj kategóriu, ktorá sa bude venovať samotným GPS výstupom. Cieľom nie je rozoberať jednotlivé GPS prijímače.

V súčasnosti GPS databáza neobsahuje žiadne údaje. Budeme sa ju snažiť napĺňať predovšetkým s pomocou Vás, užívateľov. Zatiaľ ju budujeme sami, čo však pri tak rozsiahlej trase je úboho málo zdrojov.

Preto chceme osloviť každého z Vás, kto ma akékoľvek GPS výstupy z Cesty hrdinov SNP, aby nás kontaktoval buď emailom na info(zavináč)cestasnp.sk alebo pomocou formuláru v sekcii KONTAKTY.

 

Predovšetkým nás zaujímajú:

  • GPS súradnice prameňov, útulní, obchodov, reštaurácií, krčiem atď…
  • GPX súbory celej trasy z Dukly na Devín aj s prípadnými zachádzkami (Samozrejme aj po kúskoch.  Ak by sa našiel človek, ktorý to ma vcelku a bol by ochotný to poskytnúť, bolo by to perfektné).
  • GPS súradníce akýchkoľvek iných miest, ktoré by boli prospešné pre každého, kto sa chystá absolvovať Cestu hrdinov SNP.
Ak by niekto hľadal konvertor GPS súborov, tak mrknite SEM.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *